img img img img img img img img img img img img

ZIDENTA
Stomatologické centrum

Preislerova 748/3
Praha Kolovraty, 10300

gsm:+420 774 257 379
email:recepce@zidenta.cz
Ordinační doba:
Po-Čt: 7-18 hodin
Pá: 7-14 hodin

NEPŘEHLÉDNĚTE

Nabízíme dentální hygienu i pro neregistrované pacienty.

1. 6. 2022 jsme do našeho týmu přivítali novou paní doktorku MDDr. Janu Šejnovou - absolventku 1. Lékařské fakulty v Praze s několikaletou praxí.

Od 1. 5. 2020 je zrušena pevná linka, volejte nám tedy už jen na mobilní telefon 774 257 379. Děkujeme.


Nově máme přístroj CBCT

Upozornění pro rodiče s dětmi

Děti do 15 let musí přijít na lékařské ošetření v doprovodu zákonného zástupce.

Děti nad 15 let mohou přijít na lékařské ošetření samy, ale musí mít plnou moc od zákonného zástupce k provedení lékařského ošetření.(U větších lékařských zákroků, jako např.extrakce, endodoncie atd. je doprovod nutný do 18 let.).

nástěnka

Bělení zubů
Nabízíme profesionální bělení zubů pomocí bělícího gelu, který je aktivován diodovým laserem - okamžitý efekt do 60 minut. Více…


Nově nabízíme DÁRKOVÉ POUKAZY. Udělejte někomu radost. Kontaktujte nás pro více informací.

více

Bělení zubů


Přáli byste si bělejší zuby?

Bělení zubů "Ano" odpovídá na tuto otázku stále větší skupina lidí. Vadí jim, že jejich zuby nevypadají tak zářivě, jak by si přáli ať už z profesního hlediska nebo jen pro svůj dobrý pocit.

S profesionálním bělením v našem stomatologickém centru Zidenta je to možné.

Bělení je kosmetický výkon, při kterém dochází k optickému zesvětlení zubů. Bělení diodovým laserem probíhá v ordinaci a zajistí okamžitý efekt během 60 minut.

Pacientovi/klientovi je aplikován bělící gel, který je aktivován diodovým laserem. Tento proces je možno v jednom sezení opakovat několikrát až k docílení světlejšímu odstínu barvy zubů. Tímto způsobem lze bělit i jednotlivé zuby.

Po celou dobu má pacient ochranné brýle a může celý proces sledovat. Díky diodovému laseru je ošetření časově nenáročné, bezbolestné a šetrné k zubní sklovině. Zuby ani existující výplně či dokonce sliznice nejsou poškozovány. Nejlepších výsledků lze dosáhnout kombinovaným bělením, kdy se kombinuje ordinační a domácí bělení a čištění zubů speciální bělící zubní pastou. To zaručí pacientovi stabilnější a dlouhodobé výsledky.Nejčastěji kladené otázky:

Vybělí se u každého pacienta zuby ihned?

Ne, to je individuální. Roli v tom hraje původní přirozená barva zubů a příčina zbarvení. Pokud jsou zuby původně velmi světlé, není bělení tak markantní. U lidí, kteří mají od přírody tmavé zuby, úplně bílých zubů nejde dosáhnout.

Jak je možné udržet zuby co nejdéle bílé?

Dobrá ústní hygiena je základem pro dlouhodobé udržení krásných zubů. Pravidelné profesionální čištění zubů v ordinaci podpoří vaše snažení. Pokud se ale zuby opět zbarví, můžete bělení diodovým laserem opakovat nebo využít možnosti domácího bělení pod dohledem lékaře.

Mohou vzniknout nežádoucí účinky?

Někdy může během působení gelu dojít ke krátkodobé přecitlivělosti zubů nebo podráždění sliznice.

Pro koho není bělení vhodné?

Bělení není vhodné pro malé děti, těhotné a kojící ženy.

Jsou i jiné možnosti využití diodového laseru?

Diodovým laserem je možné urychlit léčení oparů, koutků, aftů...


Pokud máte zájem o profesionální bělení zubů neváhejte a zeptejte se Vašeho ošetřujícího lékaře nebo dentální hygienistky v našem stomatologickém centru Zidenta.

Akceptujeme
platební karty
Maestro Mastercard Visa Electron Visa Máme smlouvu s těmito zdravotními
pojišťovnami 111, 201, 207 211 a 205.
Všeobecná zdravotní pojišťovna [externí odkaz] Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví [externí odkaz] Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky [externí odkaz] Česká průmyslová zdravotní pojišťovna [externí odkaz]
Partneři www.babyenglish.cz www.shm.cz/uhrineves

Copyright © 2010-2018 ZIDENTA s.r.o. - stomatologické centrum. Všechna práva vyhrazena. Webdesign EVERSMILE s.r.o. - www.eversmile.cz - grafické, internetové a reklamní studio s použitím XHTML 1.0 | CSS 2